HAKKIMIZDA

Firmamız; 2002 yılında, Bilgi-İşlem İnternet ve Sunucu Hizmetleri adı altında kurulmuştur. Başlangıçta web yazılım misyonunu yüklenmiş, birçok firmanın kurumsal yüzü için web tasarım çalışmaları yapmış ve 2009 yılından bu yana da vizyonunu genişletmiş bir firma olarak vps/vds sunucu ve grafik tasarım alanlarında çalışmalarımızı hala sürdürmekteyiz.
Günümüz bilişim çağına yön vermek ve bu alanda hizmet sunmak için Bilgi-İşlem İnternet ve Sunucu Hizmetleri olarak web yazılım ve bilgi teknolojileri alanında yenilikleri yakından takip etmekte, henüz yaygınlaşmamış fakat gelecek vaat eden teknolojileri değerlendirip uygun gördüğümüzde müşterilerimize ait projelerde kullanmakta ve müşterilerimizi en iyi şekilde tatmin etmeye çalışmaktayız.

Vizyonumuz

Amacımız; ulusal ve uluslararası bilgi teknolojileri pazarında ortaya çıkardığımız ürünler ile ismimizi ve markamızı güvenilir, esnek ve kaliteli kelimeleri ile eş değer kılmaktır.

Misyonumuz

Bilgi-İşlem İnternet ve Sunucu Hizmetleri olarak sizlere de en iyi kalitede hizmet sunabilmek adına en yakın zamanda görüşmek isteriz.

EKİBİMİZ

Size en iyi hizmeti verebilmek için alanında uzman profesyonel insanlarla çalışıyoruz…

Adem AKDOĞAN - KURUCU
Okan DURAN - Php Developer
Abdulvahap ÖZTEL - Destek
Volkan DAĞAŞAN - TeamSpeak 3